Pro školy

Škola v přírodě

Svou polohou a vybavením je Avia Varvažov oblíbeným místem pro pořádání školy v přírodě. Pro vaše účely můžete využít několik kluboven a sportovišť. Na hlavní budově je k dispozici bezplatné připojení na wifi internet. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme zajistit zdravotnický dohled, lektory či animační programy.

Sportovní vyžití
Ve středisku se nachází hřiště na beachvolejbal, travnaté i asfaltové a dostatečné plochy pro různé druhy her. Pro tyto účely se nabízí i okolní příroda. K dispozici je dále stůl pro stolní tenis nebo fotbálek. Na požádání zdarma zapůjčíme rozličné sportovní pomůcky: míče, švihadla, rakety, pálky, ale i oblíbené stolní hry.
V sezóně je možno využít projížďky na koních a čtyřkolkách. Na přání pro děti zorganizujeme hru airsoft nebo paintball. Více informací naleznete pod záložkou Služby.

Výlety
Rádi vám pomůžeme s přípravami výletů. Vyhledáme aktuální dopravní spoje, otevírací hodiny hradů, zámků a muzeí či poradíme optimální trasy pro dané věkové kategorie z hlediska fyzické i časové náročnosti. Na přání zajistíme i autobus do vzdálenějších lokalit.

Pedagogický dozor
V případě nedostatku spolupracovníků obstaráme v dostatečném předstihu vychovatelky, pedagogy volného času a zdravotnice pro pořádané pobyty. Všichni naši pracovníci jsou řádně proškoleni pro práci s dětmi a mají patřičné vzdělání pro výkon své funkce.

Strava
Strava je zajištěna 5x denně (snídaně formou švédských stolů, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, teplá večeře). Samozřejmostí je celodenní pitný režim. Rádi vám sestavíme jídelníček na míru včetně různých diet (bezlepková apod.).

Cena

Ohledně cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat na tel. 725 851 946 (Mgr. Hana Hudská - školy v přírodě, skupinové pobyty).
Pro všechny pobyty platí, že na každých deset dětí je jeden pedagogický dozor zdarma.
Voltage Multimedia Studio
© 2024 Rekreační středisko Avia | Varvažov 132, 398 33 Ostrovec, Czech Republic | +420 725 851 946
Sdílej odkaz na: